ZAPRASZAMY NA WARSZTATY ZIELARSKIE

  • 19.09.2022, 15:57
  • Aleksandra Granat
Plakat informuje o warsztatach zielarskich "Zioła w kosmetologii-moc olejków… Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach Plakat informacyjny Warsztaty zielarskie "Zioła w kosmetologii-moc olejków eterycznych", 22 września 2022r., godz. 15:00 - 18:00, Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach,  Gmina Fajsławice oraz Dom Kultury w Kraśniczynie zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w warsztatach realizowanych w ramach operacji pn.: ,, Naturalnie - Dobre bo Nasze" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na Lata 2022-2023

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warsztaty adresowane są do osób z obszarów wiejskich Województwa Lubelskiego.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe