XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

  • 06.09.2022, 12:34
  • Aleksandra Granat
XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Urząd Gminy Fajsławice XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, 4 września 2022r., Krasnystaw

Dnia 4 września 2022r. na stadionie miejskim w Krasnymstawie odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wśród 9 drużyn, które wzięły udział w rywalizacji znaleźli się także nas druhowie z jednostki OSP Marysin – zwycięzcy tegorocznych gminnych zawodów sportowo-pożarniczych. Skład drużyny tworzyli: Sebastian Rodak, Wojciech Bartosiak, Mateusz Wójcik, Kacper Pitucha, Michał Ciempiel, Konrad Kasprzak, Krzysztof Kasprzak, Paweł Tkaczyk, a także prezes jednostki Piotr Rodak.

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach : bieg sztafetowy z przeszkodami, oraz pożarnicze ćwiczenia bojowe. Nasi druhowie walczyli bardzo dzielnie i byli blisko podium. W biegu sztafetowym jak i w ćwiczeniach bojowych zajęli 4 miejsce, jednak w ogólnej klasyfikacji znaleźli się na 5 miejscu. To bardzo dobry wynik – jeden z najwyższych uzyskanych przez gminną jednostkę w zawodach na szczeblu powiatowym. Zaangażowanie i determinacja naszych Druhów, bardzo dobra kondycja fizyczna i niesłabnąca chęć doskonalenia swoich strażackich umiejętności, świadczy o dużym potencjale tej jednostki i szansie na dalszy jej rozwój.

Całej drużynie OSP Marysin składamy serdeczne gratulacje za wywalczony wynik, dziękujemy naszym Druhom za udział w rywalizacji i godną reprezentację Gminy Fajsławice.

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe