Pożegnanie Duszpasterzy Parafii Fajsławice

  • 01.08.2022, 11:09
  • Aleksandra Granat
Pożegnanie Duszpasterzy Parafii Fajsławice

W minioną niedzielę po raz ostatni swoją posługę kapłańską podczas mszy świętej dziękczynnej sprawowali proboszcz ks. Andrzej Domański i administrator parafii ks. Marcin Smalec.

Po kilku latach oddanej pracy duszpasterskiej na rzecz społeczności parafialnej ks. Andrzej Domański przeszedł na zasłużoną emeryturę, natomiast ks. Marcin Smalec będzie pełnił swoją posługę kapłańską w innej parafii.

Wśród licznych tego dnia podziękowań, wyrazów uznania i wdzięczności, w imieniu lokalnej społeczności i samorządu gminnego Wójt Gminy Fajsławice Janusz Pędzisz wraz z zastępcą Mieczysławem Paluchem również podziękowali Księżom za współpracę, wspólną organizację i modlitwę na uroczystościach państwowych, patriotycznych i dożynkowych. Złożyli słowa wdzięczności za otwartość, uśmiech, dobre słowo, troskę i prawdziwe zaangażowanie w życie naszej wspólnoty.

Księżom życzymy dobrego zdrowia, siły, wytrwałości oraz błogosławieństwa Bożego na dalsze lata.

Aleksandra Granat

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:


Pozostałe