Przeglądy gwarancyjne kolektorów słonecznych zamontowanych w latach 2017-2018

  • 30.06.2022, 09:51
  • Grzegorz Kosierb
Przeglądy gwarancyjne kolektorów słonecznych zamontowanych w latach 2017-2018

Informujemy, że firma FlexiPower sp. z o.o. sp. k. rozpoczęła wykonywanie przeglądów gwarancyjnych kolektorów słonecznych zamontowanych na terenie Gminy Fajsławice w latach 2017-2018 w ramach projektu „Instalacje solarne oraz pompy ciepła do CWU, jako źródło energii odnawialnej w Gminie Fajsławice. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia przeglądu wszystkich instalacji w piątym roku obowiązywania gwarancji.

W związku z powyższym prosimy o umożliwienie przedstawicielowi wykonawcy wstępu na posesję w celu sprawdzenia instalacji.

Przed podpisaniem protokołu prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Grzegorz Kosierb

Podziel się:


Pozostałe