Spotkanie autorskie z Magdą Stachulą

  • 11.05.2022, 12:19
  • Aleksandra Granat
Spotkanie autorskie z Magdą Stachulą Gminna Biblioteka Publiczna w Fajsławicach Spotkanie autorskie z Magdaleną Stachulą

Dnia 9 maja 2022r., w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna w Fajsławicach miała przyjemność zorganizowania spotkania autorskiego z Panią Magdą Stachulą, pochodzącą z Krasnegostawu, autorką bestsellerowych thrillerów psychologicznych, która jesienią 2021r. wydała swoją pierwszą książkę dla młodzieży pt.: „Ekipa na tropie Tajemnica starej mapy”. Na spotkanie zostały zaproszone klasy IV oraz V szkół podstawowych z terenu Gminy Fajsławice.

W bardzo miłej atmosferze Pani Magda opowiedziała dzieciom jak wygląda proces powstania książki, ile czasu trzeba poświęcić na napisanie jednej książki, skąd czerpie inspiracje.  Uczniowie byli bardzo ciekawi i zadawali wiele różnych pytań na tematy nie tylko dotyczące książek, ale również zainteresowań zaproszonego gościa.

Było to inspirujące spotkanie, które na długo zapadnie uczniom w pamięci i zachęci do częstszego sięgania po książkę jako formę spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Gminna Biblioteka Publiczna w Fajsłąwicach zachęca i zaprasza do korzystania z zasobów bibliotecznych, wśród których znajdują się, między innymi  pozycje Pani Magdy Stachuli.

 

Aleksandra Granat

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:


Pozostałe