50-lecie przynależności do Związku Nauczycielstwa Polskiego

• 25.04.2022, 23:53
Zdjecie przedstawia odznaczenia dla emerytowanych nauczycieli za 50-letnią… Urząd Gminy Fajsławice Odznaczenia za 50-letnią przynależność do Związku Nauczycielstwa Polskiego

Dnia 25 kwietnia 2022r. członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego, działającego na terenie gminy Fajsławice wzięli udział w miłej uroczystości.

Podczas spotkania, które poprowadziła Przewodnicząca Sekcji Emerytów ZNP Pani Zofia Gieracz, wręczone zostały odznaczenia za 50-letnią przynależność do ZNP. Te wyjątkowe odznaki otrzymały:

• Pani Leokadia Krawczyńska
  • Pani Maria Kulibab
  • Pani Halina Świstowska

Odznaczenia i pamiątkowe legitymacje wręczyła Jubilatkom zastępca prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego Pani Agnieszka Lipa wraz z Wójtem Gminy Fajsławice Januszem Pędziszem, który przekazał odznaczonym piękne kwiaty i serdeczne życzenia.

Szczególne podziękowania wójt gminy skierował na ręce Pani Zofii Gieracz, która mimo wielu pełniących funkcji, niezmiennie aktywnie uczestniczy w działalności kulturalno – społecznej.