Udzielanie informacji - Polski Ład

  • 14.01.2022, 12:43
  • Grzegorz Kosierb
Udzielanie informacji - Polski Ład
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie informuje, że by wspierać Państwa w codziennej pracy i ułatwiać Państwu interpretację i zastosowanie nowych rozwiązań zawartych w Polskim Ładzie, codziennie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych. Informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie lub kontaktując się telefonicznie na numery telefonów: 609 767 195 lub 82 575 68 62 lub 82 576 55 90.

Zapraszam do odwiedzenia portalu wiecejwportfelach.gov.pl gdzie znajdują się najważniejsze informacje pracowników, pracodawców, przedsiębiorców i seniorów. Jest tam też zakładka dotycząca wsparcia dla rodzin.

Przygotowany został również dział „pytania i odpowiedzi" Q&A, w którym są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na temat reformy podatkowej.

Informacje dotyczące nowych rozwiązań są też dostępne na stronie internetowej http://www.podatki.gov.pl/ a także na stronie Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie http://www.lubelskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-krasnymstawie oraz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie https://www.lubelskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-lublinie .

Grzegorz Kosierb

Podziel się:


Pozostałe