Dożynki Wojewódzkie

• 16.09.2021, 09:26
Zdjęcie przedstawia delegację Gminy Fajsławice i Powiatu Krasnostawskiego… Urząd Gminy Fajsławice Delegacja Gminy Fajsławice i Powiatu Krasnostawskiego na Dożynkach Wojewódzkich w Lubyczy Królewskiej
W niedzielę 12 września 2021r. kiedy parafianie w Siedliskach Drugich dziękowali za plony, w Lubyczy Królewskiej rolnicy z terenu województwa lubelskiego świętowali Dożynki Wojewódzkie.

W uroczystościach wzięła udział również delegacja gminy Fajsławice, która ze swoim wieńcem dożynkowym reprezentowała cały powiat krasnostawski. Przypomnijmy, że wieniec dożynkowy gminy Fajsławice zdobył pierwsze miejsce w konkursie podczas tegorocznych dożynek powiatowych w Rudniku.

Radni Gminy Fajsławice – Arleta Rogalska, Magdalena Jagiełło, Michał Krysa wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Sławomirem Michalakiem oraz autorem wieńca dożynkowego panią Zofią Greczkowską pięknie promowali gminę Fajsławice. Naszą delegację wsparł również starosta krasnostawski pan Andrzej Leńczuk i pracownik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa w Krasnymstawie - pani Małgorzata Bąk.

Wójt Gminy Fajsławice serdecznie dziękuje wszystkim, którzy reprezentowali naszą gminę podczas wojewódzkiego Święta Plonów.