Informacja dot. projektu „Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice”

• 07.09.2021, 13:57
Informacja dot. projektu „Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice” Logotyp Projektu pn. "Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice"

Kolektory słoneczne

Wykonawca kolektorów słonecznych, tj. firma DAJK Maciej Kańczugowski Sp. z o.o., ul. Chemiczna 8G, 20-329 Lublin, od dnia jutrzejszego (08.09.2021r.) zamierza rozpocząć montaż kolektorów słonecznych na terenie naszej Gminy. Montaż zostanie wykonany u osób, które dostarczyły do Urzędu Gminy w Fajsławicach wymagane dokumenty (w tym podpisane umowy wewnątrzprojektowe) oraz dokonały określonej w umowie wpłaty. Ekipa monterska będzie kontaktowała się z Państwem w celu ustalenia terminu montażu z wyprzedzeniem.

Pompy ciepła

Wykonawca pomp ciepła, tj. firma FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. k., Kudrowice 12, 95-200 Pabianice, zrealizuje montaż instalacji do dnia 20.02.2022r. Termin rozpoczęcia montaży zostanie podany na naszej stronie internetowej niezwłocznie po jego ustaleniu z wykonawcą.

Fotowoltaika

Ocena wszystkich złożonych ofert dot. instalacji fotowoltaicznych dobiegła końca. Jeżeli w terminie określonym przepisami nie wpłynie żadne odwołanie, Gmina Fajsławice będzie mogła podpisać umowę z wybranym wykonawcą. Kolejna informacja na ten temat zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej w II połowie września.

Kotły na biomasę

Wykonawca kotłów na biomasę nie został jeszcze wybrany. Nadal trwają czynności badania i oceny ofert. O postępach będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.