Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Urzędzie Gminy Fajsławice

• 30.08.2021, 14:14
Zdjęcie przedstawia logo szczepimy się przeciw Covid-19 Serwis Rzeczypospolitej Polskiej Logo Szczepimy się przeciwko Covid-19

Szczepienia przeciw Covid – 19 to jedyny sposób na pokonanie pandemii i powrót do normalności. Nie chcemy więcej zdalnego nauczania czy zdalnej pracy.

Nie ma jak do tej pory innej metody na zmniejszenie niebezpieczeństwa zachorowaia na Covid – 19 i utraty zdrowia i życia.

Dlatego gmina Fajsławice organizuje kolejną akcję szczepień, która odbędzie się 31 sierpnia 2021r. w budynku Urzędu Gminy Fajsławice (sala kina, piętro I), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Podczas akcji będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Osoby zainteresowane szczepieniem muszą zabrać ze sobą dowód osobisty.

Wszystkim, którzy będą mieli problem z dotarciem na szczepienie gmina zapewni bezpłatny transport. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 690 941 797 lub w urzędzie Gminy Fajsławice.

ZADBAJMY O ZDROWIE SWOJE, NASZYCH DZIECI I BLISKICH.