Serwetki wielkanocne wybrane

  • 09.04.2021, 15:04
  • Aleksandra Granat
Serwetki wielkanocne wybrane

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach przedstawił Laureatów konkursu na ”Tradycyjną serwetka na koszyczek wielkanocny”. Do konkursu wpłynęło 11 prac, autorami których są  rękodzielnicy z terenu gminy Fajsławice. Głosowanie odbyło się  poprzez polubienia danych prac na portalu społecznościowym.

Największą ilość głosów zdobyły prace pani Barbary Sobczuk z Siedlisk Drugich, drugie miejsce ex aequo zajęły prace pani Bożeny Kucharskiej i pani Stanisławy Boruczenko z Fajsławic. Trzecie miejsce zajęły – nie mniej piękne - serwetki wykonane przez panią Grażynę Pitucha z Siedlisk Drugich. Ze względu na dotychczasowe obostrzenia wynikające z obecnej sytuacji epidemicznej wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie.

Wszystkim Paniom biorącym udział w konkursie gratulujemy osiągnięć i zachęcamy do ciągłego  rozwijania swoich talentów i pasji.

 

Aleksandra Granat

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:


Pozostałe