Konkurs na "Domowe pączki i faworki"

  • 05.02.2021, 07:47
  • Aleksandra Granat
Konkurs na "Domowe pączki i faworki"

Od dziś rusza konkurs Urzędu Marszałkowskiego dla wszystkich mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego z okazji zbliżającego się Tłustego Czwartku.

Celem konkursu jest podkreślenie znaczenia obchodów „tłustego czwartku” oraz zachęcanie lokalnej społeczności do kultywowania tradycji wyrabiania pączków i faworków. Zainteresowani zobowiązani są do przesłania domowego przepisu na paczki i faworki wraz ze zdjęciem w terminie od 5 lutego od godz. 8.00 do 9 lutego do godz. 15.00 br. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mailowy: konkursy[email protected] z dopiskiem: „Domowe pączki i faworki”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 12 lutego 2021 roku.

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia zawarte są w linku poniżej.

https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/konkurs-na-domowe-paczki-i-faworki/

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe