WARSZTATY ILUSTRACYJNE "RETRO ZIOŁA - TWORZYMY ATLAS ZIÓŁ FAJSŁAWICKICH"

  • 14.09.2022, 15:31
  • Aleksandra Granat
plakat informuje o WARSZTATCH ILUSTRACYJNYCH ""RETRO ZIOŁA - TWORZYMY… Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach Plakat informacyjny WARSZTATY ILUSTRACYJNE "RETRO ZIOŁA - TWORZYMY ATLAS ZIÓŁ FAJSŁAWICKICH", 16 września 2022r. godz. 15:00 - 18:00, Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach zaprasza do udziału - Warsztaty ilustracyjne ,,Retro Zioła – Tworzymy Atlas Ziół Fajsławickich” w ramach operacji pn: ,, Naturalnie - Dobre bo Nasze" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na Lata 2022-2023

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warsztat adresowany jest do osób z obszarów wiejskich Województwa Lubelskiego. Warsztaty plastyczne mające na celu naukę praktycznego rozpoznawania, odwzorowywania i ilustrowania ziół. Na warsztatach uczestnicy w oparciu o wcześniej przygotowane opisy i zebrane zioła ręcznie wykonają rysunki ilustracyjne w profesjonalnej oprawie z potencjalnym ich wykorzystaniem do zielnika – Atlasu Ziół Fajsławickich.

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe