Wystawa "TU RODZIŁA SIĘ SOLIDARNOŚĆ ROLNIKÓW"

  • 14.06.2022, 11:45
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia grafikę Wystawy "TU RODZIŁA SIĘ SOLIDARNOŚĆ ROLNIKÓW",… Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach Wystawa "TU RODZIŁA SIĘ SOLIDARNOŚĆ ROLNIKÓW", 22 czerwca 2022r.

22 czerwca 2022r., o godz. 13:00, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach odbędzie się otwarcie wystawy poświęconej historii powstania NSZZ Solidarności Rolników.

Organizatorami tej wystawy jest Janusz Pędzisz Wójt Gminy Fajsławice, dr Robert Derewenda Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie oraz Wojciech Hus Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach.

Podczas wydarzenia Adam Polski Prezes Towarzystwa Przyjaciół Fajsławic przedstawi rys działalności NSZZ Rolników Indywidualnych ,,Solidarność” w Fajsławicach, natomiast Michał i Maciej Stępniak przedstawią prezentację multimedialną – „Aresztować Janusza Henryka Stępniaka”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe