Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022

  • 09.06.2022, 14:02
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia uczestników gminnych zawodów sportowo-pożarniczych,… Urząd Gminy Fajsławice Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022

Dnia 05 czerwca 2022r. na boisku sportowym w Fajsławicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Brały w nich udział jednostki z terenu dwóch gmin. Gminę Fajsławice reprezentowały 4 drużyny, a gminę Łopiennik Górny 7drużyn.

Komisję sędziowską stanowili zawodowi strażacy z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, której przewodniczył starszy kapitan Kamil Bereza.

Druhowie rywalizowali ze sobą w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.

W rywalizacji międzygminnej zwyciężyła jednostka OSP Dobryniów, drugie miejsce zajęła jednostka OSP Krzywe, trzecie miejsce wywalczyli druhowie z jednostki OSP Olszanka.

Klasyfikacja gminna gminy Fajsławice przedstawia się następująco:

I miejsce    -  OSP Marysin

II miejsce     -  OSP Ksawerówka

III miejsce     -  OSP Siedliska Drugie

IV miejsce     -  OSP Fajsławice

 

Jednym z punktów wydarzenia było uhonorowanie Wójta Gminy Fajsławice Janusza Pędzisza brązową odznaką za zasługi dla pożarnictwa Województwa Lubelskiego. Jest to dowód na to, że Gminie Fajsławice zależy na bezpieczeństwie swoich mieszkańców i systematycznym rozwoju ochrony przeciwpożarowej gminy.

 

Zwycięzcy Druhowie jednostki OSP Marysin będą reprezentować Gminę Fajsławice na powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych, które odbędą się 4 września 2022r. na stadionie sportowym w Krasnymstawie.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim jednostkom, które stanęły do niełatwej rywalizacji sportowej. Trzymamy kciuki w dalszych etapach zawodów.

Aleksandra Granat

Zdjęcia (55)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:


Pozostałe