Kącik dla Malucha w Gminnej Bibliotece Publicznej

  • 13.01.2022, 22:47
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia Kącik dla Malucha w Gminnej Bibliotece Publicznej… Gminna Biblioteka Publiczna w Fajsławicach Kącik dla Malucha

Gminna Biblioteka Publiczna w Fajsławicach to miejsce dla każdego czytelnika w każdym wieku – od najstarszych do najmłodszych, którzy jeszcze nie potrafią sami czytać, ale uwielbiają słuchać, gdy najbliżsi czytają dla nich bajki, baśnie i wierszyki.

By umilić czas najmłodszym czytelnikom i zaszczepić w nich chęć korzystania z biblioteki i obcowania z książkami, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Fajsławicach wpadła na świetny pomysł. W otoczeniu książek i książeczek, wygodnych pufek i poduszek, kredowej tablicy i mebelków przystosowanych do maluchów - powstał przytulny, kolorowy Kącik dla Malucha.

Zachęcamy wszystkich rodziców z maluchami do odwiedzin biblioteki, wspólnego czytania i spędzania wolnego czasu, a pani Dyrektor  gwarantuje, że po każdym małym czytelniku zostanie pamiątkowy znaczek, będący ozdoba Kącika.

Drodzy rodzice, zabierzcie swoje pociechy do magicznego kącika w naszej bibliotece i zaraźcie miłością do czytania książek, która buduje wyobraźnię, tak niezwykle istotną w rozwoju małego dziecka.

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe