Zuzia ma już maszynę brajlowską

  • 17.11.2021, 09:11
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia Zuzię Marzec Zuzia Marzec

Zuzia Marzec – nasza bohaterka II Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Fajsławice, który odbył się na początku października bieżącego roku, może już pilnie uczyć się pisać i czytać w warunkach domowych.

Przypomnijmy, że podczas organizowanego wydarzenia zbieraliśmy fundusze na zakup specjalnej maszyny  brajlowskiej dla Zuzi, która urodziła się z hipoplazją nerwów wzrokowych. Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać ponad 20 tys. zł, które pozwoliły rodzicom 6-latki nie tylko zakupić maszynę, ale również kontynuować systematyczną rehabilitację dziewczynki.

Zuzi życzymy zdrowia  i wytrwałości w rozwoju edukacyjnym.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe