Dodatkowy nabór na kolektory słoneczne do C.W.U. – DLA WSZYSTKICH !

  • 10.11.2021, 15:37
  • Aleksandra Granat
Dodatkowy nabór na kolektory słoneczne do C.W.U. – DLA WSZYSTKICH !

Gmina Fajsławice prowadzi dodatkowy nabór na montaż 2 kolektorów słonecznych do przygotowania ciepłej wody użytkowej montowanych na dachu lub ścianie budynku mieszkalnego. Instalacje będą montowane w ramach realizowanego projektu „Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice”. Montaż instalacji zostanie zrealizowany do końca listopada 2021r.

 

WAŻNA INFORMACJA:

Z uwagi na zagrożenie prawidłowej realizacji projektu spowodowane dużą ilością rezygnacji osób zapisanych na kolektory słoneczne, Gmina Fajsławice dopuszcza montaż kolektorów słonecznych u osób, u których będzie montowana inna instalacja w ramach projektu.

 

O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kolektory słoneczne montowane na dachu lub na ścianie budynku mieszkalnego (VAT 8%)

2 kolektory z zasobnikiem 300 litrów

Całkowity koszt wykonania instalacji

11 405,09zł

Wkład Uczestnika projektu

4 470,91zł

 

Warunkiem zakwalifikowania do projektu jest konieczność złożenia wypełnionych i opatrzonych podpisami wszystkich właścicieli nieruchomości dokumentów zgłoszeniowych (tj. deklaracji zgłoszeniowej do udziału w projekcie z zakresu dofinansowania instalacji OZE wraz z ankietą, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, 2 egz. umowy użyczenia nieruchomości).

W/w dokumenty zgłoszeniowe są dostępne na naszej stronie internetowej www.fajslawice.eu oraz w Sekretariacie Urzędu Gminy Fajsławice.

Zgłoszenie do udziału w projekcie nie jest tożsame z zakwalifikowaniem do projektu. Gmina zastrzega sobie prawo do odrzucenia deklaracji w przypadku wątpliwości w zakresie prawdziwości/rzetelności podanych danych.

Osoby zakwalifikowane do projektu zobowiązane będą do podpisania umowy wewnątrzprojektowej regulującej wzajemne zobowiązania organizacyjne i finansowe (umowa określać będzie m.in. koszt instalacji, wysokość wkładu mieszkańców oraz termin na dokonanie wpłaty) oraz do dokonania w wyznaczonym przez Gminę terminie i na wskazany przez Gminę rachunek bankowy wpłaty całości wkładu własnego właściwego dla wybranego rodzaju instalacji.

Komplet dokumentów zgłoszeniowych należy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy Fajsławice, Fajsławice 107, 21-060 Fajsławice w dniach i godzinach pracy urzędu (pon. 8.00-16.00, wt.-pt. 7.30-15.30).

 

Nabór ma charakter otwarty i prowadzony będzie do momentu zebrania brakującej liczby zgłoszeń.

W momencie zebrania brakującej liczby zgłoszeń, Informacja o zaprzestaniu naboru zostanie opublikowania na stronie internetowej Gminy Fajsławice.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe