Lubelskie Rowerowe z KSOW-em

  • 03.10.2021, 07:41
  • Aleksandra Granat
Plakat informuje o rajdzie rowerowym "Lubelskie rowerowe z KSOW-em", który… Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Rajd rowerowy "Lubelskie rowerowe z KSOW-em", 9 października 2021r., Poleski Park Narodowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie rowerowym „Lubelskie Rowerowe z KSOW-em”, którego organizatorem jest Województwo Lubelskie.

Celem wydarzenia jest: promocja działań Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, aktywizacja mieszkańców wsi, promowanie i upowszechnianie zdrowego trybu życia wśród mieszkańców lubelskich terenów wiejskich, poznanie walorów turystyczno-krajoznawczych ziemi lubelskiej oraz informowanie społeczeństwa i potencjalnych beneficjentów o polityce rozwoju obszarów wiejskich i wsparciu finansowym.

Termin Rajdu: 9 października 2021 roku, godz. 10.00

Miejsce Rajdu: Poleski Park Narodowy (w części położonej na terenie Gminy Urszulin).

Wydrukowaną i wypełnioną kartę zgłoszenia udziału w Rajdzie rowerowym należy zeskanować i przesłać na adres [email protected] do dnia 8 października 2021 roku do godziny 12.00. Po tej dacie zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie w przypadku wolnych miejsc na liście startowej.

Dla zwycięzców Rajdu w dwóch kategoriach: „Kobiety” i „Mężczyźni” przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (numery telefonów: 81 44 16 873, 81 44 16 693) oraz mailowego [email protected]

Regulamin Rajdu oraz Karta zgłoszenia udziału dostępne są na stronie www.lubelskie.ksow.pl

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe