FESTYN#SZCZEPIMYSIĘ Z KGW

  • 21.09.2021, 12:44
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia logo Festynu w ramach Narodowego Programu Szczepień… Serwis Rzeczypospolitej Polskiej Logo Festynu w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW

Mieszkańcy wsi Ksawerówka i przyjezdni goście bardzo miło spędzili niedzielne popołudnie 12 września 2021r.

Na terenie świetlicy wiejskiej w Ksawerówce odbył się festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW. Sprawcą całego zamieszania  był nikt inny jak nasze wyjątkowe Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Razem Lepiej” w Ksawerówce, które przy współpracy z druhami  OSP w Ksawerówce przygotowały fantastyczną imprezę.

Oprócz możliwości szczepień przeciw Covid-19 organizatorzy zaplanowali moc atrakcji dla wszystkich uczestników festynu. Dla najmłodszych ciekawe gry i zabawy poprowadziły animatorki, była dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z chustą, bańki mydlane i odwiedziny bohaterów ze znanych dzieciom bajek. Dodatkowo Stadnina Koni Ksawerówka oferowała przejażdżkę na kucykach, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dla tych starszych grupa Łutututu 4x4 Rybczewice zapewniła dawkę adrenaliny na przejażdżce quadami.

Nikt z imprezy nie wyszedł głodny. Wszyscy mogli spróbować wyrobów kulinarnych  przygotowanych przez gospodynie z koła gospodyń i mieszkanki Ksawerówki: pysznych domowych ciast, smacznych gofrów, kiełbasek z grilla, a także orzeźwiających kompotów z owoców miejscowych sadów.

Podczas wydarzenia odbyło się szkolenie i pokaz z zakresu udzielania pierwszej pomocy, który poprowadziła pani Marta Brodowska – ratownik medyczny. Popołudniową zabawę przy dźwiękach muzyki, którą zapewnił DJ Damian Surma, zakończył pokaz sztucznych ogni.

Wójt Gminy Fajsławice serdecznie dziękuje organizatorom za włączenie się w akcję promocyjną szczepień przeciw Covid-19, oraz za perfekcyjnie przygotowaną imprezę, w której wzięło udział bardzo wiele osób.

 

Aleksandra Granat

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:


Pozostałe