KOLEJNA AKCJA SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID–19

• 16.09.2021, 11:10
Zdjęcie przedstawia logo szczepimy się przeciw Covid-19 Serwis Rzeczypospolitej Polskiej Logo Szczepimy się przeciwko Covid-19
Szczepienia przeciw Covid–19 to jedyny sposób na pokonanie pandemii i powrót do normalności. Nie chcemy więcej zdalnego nauczania czy zdalnej pracy. Nie ma jak do tej pory innej metody na zmniejszenie niebezpieczeństwa zachorowania na Covid–19 i utraty zdrowia i życia.

Gmina Fajsławice organizuje kolejną akcję szczepień, która odbędzie się 23 września 2021r., w godzinach od 9:00 do 16:00 w budynku Urzędu Gminy Fajsławice (sala kina, piętro I).

Akcja szczepienia planowana jest również w dniu 30 września 2021r. w godzinach od 9:00 do 16:00 w budynku Urzędu Gminy Fajsławice (sala kina, piętro I).

Podczas w/w akcji będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Osoby zainteresowane szczepieniem muszą zabrać ze sobą dowód osobisty.

Wszystkim, którzy będą mieli problem z dotarciem na szczepienie gmina zapewni bezpłatny transport. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 690 941 797 lub w urzędzie Gminy Fajsławice.

ZADBAJMY O ZDROWIE SWOJE, NASZYCH DZIECI I BLISKICH.