Jarmark Produktu Tradycyjnego i Rękodzieła

• 17.09.2021, 14:23
Plakat informuje o imprezie plenerowej ,,Jarmark produktów tradycyjnych… Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach wraz z partnerami realizuje imprezę plenerową ,,Jarmark produktów tradycyjnych i rękodzieła” w dniu 19 września 2021r. od godziny 13:00 do 18:00.

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na Jarmark produktu tradycyjnego i rękodzieła, który odbędzie się 19 września 2021r. w Boniewie od godziny 13:00 do godz. 18:00.

W programie przewidziana jest prezentacja produktów tradycyjnych z województwa lubelskiego, konkurs na najładniejsze stoisko targowe, pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu młodzieży ze szkoły tańca działającej przy GOK, występy zespołów śpiewaczych ,,Fajsławianki", ,,Siedliszczanki", Sentymentalnej Kapeli z Piask Lubelskich oraz kiermasz kulinariów i rękodzieła, na którym można będzie zakupić specjały kulinarne, rękodzieło twórców ludowych z Lubelszczyzny, produkty ekologiczne, sery z ziołami, miody, dżemy, soki. W trakcie imprezy przewidziana jest licytacja prac rękodzielniczych na cel charytatywny. Dla dzieci przewidziane są gry i zabawy - animacje plenerowe oraz przejażdżki wierzchem na konikach ze stadniny w Ksawerówce.

Program Jarmarku znajduje się w załączniku poniżej.

Załączone pliki do pobrania (1)