Informacja dot. projektu „Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice”

  • 07.09.2021, 13:57
  • Aleksandra Granat
Informacja dot. projektu „Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice” Logotyp Projektu pn. "Instalacje OZE na terenie gminy Fajsławice"

Kolektory słoneczne

Wykonawca kolektorów słonecznych, tj. firma DAJK Maciej Kańczugowski Sp. z o.o., ul. Chemiczna 8G, 20-329 Lublin, od dnia jutrzejszego (08.09.2021r.) zamierza rozpocząć montaż kolektorów słonecznych na terenie naszej Gminy. Montaż zostanie wykonany u osób, które dostarczyły do Urzędu Gminy w Fajsławicach wymagane dokumenty (w tym podpisane umowy wewnątrzprojektowe) oraz dokonały określonej w umowie wpłaty. Ekipa monterska będzie kontaktowała się z Państwem w celu ustalenia terminu montażu z wyprzedzeniem.

 

Pompy ciepła

Wykonawca pomp ciepła, tj. firma FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. k., Kudrowice 12, 95-200 Pabianice, zrealizuje montaż instalacji do dnia 20.02.2022r. Termin rozpoczęcia montaży zostanie podany na naszej stronie internetowej niezwłocznie po jego ustaleniu z wykonawcą.

Fotowoltaika

Ocena wszystkich złożonych ofert dot. instalacji fotowoltaicznych dobiegła końca. Jeżeli w terminie określonym przepisami nie wpłynie żadne odwołanie, Gmina Fajsławice będzie mogła podpisać umowę z wybranym wykonawcą. Kolejna informacja na ten temat zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej w II połowie września.

Kotły na biomasę

Wykonawca kotłów na biomasę nie został jeszcze wybrany. Nadal trwają czynności badania i oceny ofert. O postępach będziemy Państwa informowali na bieżąco.

 

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Aleksandra Granat

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe