Rok szkolny 2021/2022 czas zacząć

  • 02.09.2021, 15:24
  • Aleksandra Granat
Rok szkolny 2021/2022 czas zacząć Urząd Gminy Fajsławice Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła Drugiego w Siedliskach Drugich

Uczniowie po wakacyjnym odpoczynku wrócili do szkolnych ławek i nauki, która będzie się odbywać w trybie stacjonarnym, jednak w pełnym reżimie sanitarnym. Dla uczniów jednak najważniejsza jest możliwość bycia ze sobą, kontakty z rówieśnikami, rozmowy i przyjaźnie.

W tym dniu, razem ze społecznością obu gminnych szkół byli również przedstawiciele Samorządu Gminy Fajsławice - Wójt Gminy Fajsławice Janusz Pędzisz oraz Zastępca Wójta Mieczysław Paluch. Wójtowie życzyli wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, a także pracownikom szkół, spokojnego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2021/2022.

W Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich inauguracja miała wyjątkowy charakter. Od września bieżącego roku funkcję dyrektora placówki będzie pełnił nowy dyrektor – pani Agnieszka Krzykała. Pani Dyrektor została bardzo ciepło i serdecznie przyjęta przez grono pedagogiczne, uczniów i rodziców.

Wójtowie gminy wręczyli pani Dyrektor piękne kwiaty i życzyli jej samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami oraz organem prowadzącym, a także dużo sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń.

 

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe