Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa

  • 12.07.2021, 13:37
  • Aleksandra Granat
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa

Od kwietnia bieżącego roku trwa Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Potrwa on do 30 września 2021.

 Spisu można dokonać u rachmistrza spisowego lub w Punkcie spisowym znajdującym się w budynku Urzędu Gminy Fajsławice. Zachęcamy mieszkańców gminy, którzy nie mają dostępu do komputera lub Internetu, do spisania się w Punkcie spisowym w urzędzie gminy i ewentualnej pomocy.

W przypadku wątpliwości co do wiarygodności i rzetelności rachmistrza spisowego, lub potwierdzenia jego tożsamości można zadzwonić na infolinię spisową pod Nr 22 279 99 99 lub do Gminnego Biura Spisowego w Fajsławicach tel. 81 5853053 lub 81 5853060.

Dane zbierane na potrzeby spisu są bezpieczne i nikomu nie zostaną przekazane. Osoby wykonujące prace spisowe są zobowiązane do przestrzegania tajemnicy statystycznej.

Dotychczas w gminie Fajsławice spisało się  niespełna połowa mieszkańców, bo 44,89 % .

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe