II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

  • 19.02.2021, 08:47
  • Aleksandra Granat
II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Wszystkich mieszkańców Gminy Fajsławice zapraszamy serdecznie do udziału w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną, którego organizatorami są Beata Mazurek Poseł do Parlamentu Europejskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się na szczeblu gminnym. Spośród zgłoszonych prac, wybrane zostaną 3 pisanki i 3 palmy wielkanocne, które przejdą do kolejnego etapu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 5 marca 2021r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w godzinach od 10:00 do 16:00 w dni robocze. Prace i zgłoszenia można również dostarczyć do Centrum Promocji produktu lokalnego w Boniewie.

Tel. kontaktowe: 579 470 764 lub 579 470 765

Szczegółowe informacje, karta zgłoszenia i regulamin konkursu znajdują się w linku poniżej

http://www.wok.lublin.pl/index.php?item=wojewodzki-konkurs-na-palme-i-pisanke-wielkanocna

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe