Głosowanie w konkursie DOBROCZYŃCA ROKU 2020 trwa!!!

  • 18.02.2021, 12:11
  • Aleksandra Granat
Głosowanie w konkursie DOBROCZYŃCA ROKU 2020 trwa!!!

Przypominamy o ogłoszonym przez Super Tydzień Krasnostawski konkursie DOBROCZYŃCA ROKU 2020, do którego nominowanym kandydatem z gminy Fajsławice jest Pan Dariusz Janiszek.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Fajsławice, aby głosowali na naszego kandydata poprzez wypełnienie kuponu zamieszczonego w każdym wydaniu tygodnika i dostarczeniu go do redakcji Super Tygodnia: Super Tydzień Chełmski, ul. Lubelska 31, 22-100 Chełm. Kupony można wrzucać również do skrzynek ogłoszeniowych tygodnika, które znajdują się na terenie Krasnegostawu (ul. Poniatowskiego 4C oraz przy biurze TBS – naprzeciw dawnego „Aldika”). Dodatkowo uruchomione zostało głosowanie SMS-owe. Każdy z kandydatów ma przypisany numer, który należy wysłać SMS-em na nr tel. 73601.

Nasz Kandydat  Pan Dariusz Janiszek ma przypisany nr DRI.14. Głosowanie SMS-ami potrwa do 20 marca do godz. 20:00.

Serdecznie zachęcamy do głosowania !!!

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe