WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO NA ,,MAGICZNĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ"

  • 23.12.2020, 14:03
  • Aleksandra Granat
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO NA ,,MAGICZNĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Gratulujemy kreatywności, umiejętności rozwijania swojej pasji twórczej i wspaniałego wykonania prac plastycznych.

Z wielką świąteczną radością ogłaszamy wyniki z oceny prac konkursowych. Komisja wyłoniona z pracowników GOK w Fajsławicach dokonała w dniu 18.12.2020r oceny nadesłanych prac oraz wybrała laureatów Konkursu plastycznego na ,,Magiczną Kartkę Świąteczną" w poszczególnych grupach wiekowych. Wyniki oceny umieszczamy w informacjach na załączonych fotografiach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników do Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach w dniu 29.12.2020r. po odbiór nagród i dyplomów. Godzina wręczania nagród będzie ustalona indywidualnie z każdym uczestnikiem przez pracownika GOK po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Telefon kontaktowy do instruktora GOK w Fajsławicach p. Danuty Majcher: 579 470 764.

Uroczystość odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym.

 

Dyrektor i Pracownicy GOK w Fajsławicach.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe