Kontakt z urzędem

  • 14.10.2020, 14:16
  • Aleksandra Granat
Kontakt z urzędem
W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Fajsławice związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Wójt Gminy Fajsławice informuje o ograniczeniu pracy Urzędu Gminy wyłącznie do wykonywania zadań niezbędnych.

  Mając na uwadze ochronę zdrowia interesantów jak i pracowników urzędu, Wójt prosi, aby mieszkańcy zaniechali osobistych wizyt w urzędzie, a wszelkie sprawy załatwiali telefonicznie, drogą elektroniczną lub pocztową.

W szczególnie uzasadnionych sytuacjach możliwe będzie bezpośrednie załatwienie sprawy – wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu się z właściwym pracownikiem.

Wykaz numerów telefonów do poszczególnych referatów udostępniony jest na stronie internetowej gminy, tablicach informacyjnych w poszczególnych sołectwach oraz drzwiach budynku urzędu. 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe