Spotkanie konsultacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027

  • 12.09.2022, 22:26
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia uczestników spotkania konsultacyjnego dotyczącego… Urząd Gminy Fajsławice Spotkanie konsultacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, 6 września 2022r., Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach

W ubiegłym tygodniu, 6 września 2022r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach odbyło się spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania Krasnystaw PLUS, dotyczące tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 – 2027.

Pracownicy Stowarzyszenia, z prezesem Dorotą Sawą na czele zaplanowali cykl spotkań w poszczególnych gminach z terenu powiatu krasnostawskiego, by poznać problemy i potrzeby jej mieszkańców w obszarze społecznym, kulturalnym i gospodarczym, uwzględniając je w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju.

Obecni podczas spotkania mieszkańcy gminy Fajsławice, radni Rady Gminy, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, a także Wójt Gminy Janusz Pędzisz oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach Wojciech Hus aktywnie wzięli udział w dyskusji, prezentując potencjalne obszary rozwoju naszej gminy i możliwe działania, dzięki którym można ten rozwój uzyskać.

Mamy nadzieję, że efekty spotkania i wspólne wnioski zaowocują w Lokalnej Strategii Działania na lata 2023-2027.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe