Spotkanie autorskie z prof. Kazimierzem Adamiakiem

• 05.08.2022, 13:00
Zdjęcie przedstawia logo Towarzystwa Przyjaciół Fajsławic Towarzystwo Przyjaciół Fajsławic Logo Towarzystwa Przyjaciół Fajsławic

Spotkanie autorskie z prof. Kazimierzem Adamiakiem

Towarzystwo Przyjaciół Fajsławic serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Fajsławice na spotkanie autorskie z profesorem Kazimierzem Adamiakiem, mieszkającym w Kanadzie, autorem książki „Stąd Nasz Ród – Genealogia chłopskich rodzin okolic Fajsławic”.

Spotkanie, odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia 2022r. o godz. 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach, a związane będzie z promocją kolejnej książki autora pt.: „Miana naszych przodków”. Publikację będzie można nabyć po każdej mszy świętej w kościele w Fajsławicach, a także po spotkaniu autorskim w Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.