WARSZTATY ILUSTRACYJNE "RETRO ZIOŁA - TWORZYMY ATLAS ZIÓŁ FAJSŁAWICKICH"

  • 02.08.2022, 21:06
  • Aleksandra Granat
Plakat informuje o warsztatach ilustracyjnych - "Retro Zioła - Tworzymy… Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach Warsztaty ilustracyjne - "Retro Zioła - Tworzymy Atlas Ziół Fajsławickich", 5 sierpnia, w godz. od 13:00 do 16:00, Dom Kultury w Kraśniczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach zaprasza do udziału w I edycji - WARSZTATY ILUSTRACYJNE ,,Retro Zioła-Tworzymy Atlas Ziół Fajsławickich" w ramach operacji pn: ,, Naturalnie -Dobre bo Nasze" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na Lata 2022-2023
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe