Kolejne fundusze dla Gminy Fajsławice

  • 20.07.2022, 10:27
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia grafikę wyników trzeciej edycji Rządowego Funduszu… Serwis Rzeczpospolitej Polskiej Wynik trzeciej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - PGR dla Gminy Fajsławice

W ubiegłym tygodniu, 14 lipca 2022r. ogłoszono wyniki trzeciej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – PGR.

Gmina Fajsławice, na której obszarze funkcjonowały kiedyś państwowe gospodarstwa rolne, znalazła się  wśród kilku samorządów w powiecie krasnostawskim, które otrzymały dofinansowanie na realizacje wybranych inwestycji.

W Gminie Fajsławice za przyznaną kwotę 1 715 000,00 zł zostanie wykonany remont 3 odcinków drogi gminnej Siedliska Pierwsze – Fajsławice o łącznej długości 1,5 km. W ramach prac wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z poboczami z kruszywa.

Cieszymy się z otrzymanych środków finansowych, które pozwolą na poprawę  infrastruktury drogowej, a tym samym przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie naszej gminy.

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe