Projekt pt. ,,Naturalnie - Dobre Bo Nasze" będzie realizowany!

• 27.06.2022, 14:52
Zdjęcie przedstawia logotyp Jednostki Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów… Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego Logotyp Jednostki Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach ma dla mieszkańców gminy dobrą wiadomość. W dniu 17 czerwca 2022r. Wojewódzka Grupa Robocza ds. KSOW Województwa Lubelskiego zatwierdziła listę ocenionych operacji w ramach Konkursu nr 6/2022 dla Partnerów KSOW.

Projekt Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach pt. ,,Naturalnie - Dobre Bo Nasze" uzyskał pełna aprobatę.

Dzięki realizacji form operacji ukierunkowanych na zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie zielarstwa min. konferencji, szkoleń, warsztatów, wydania publikacji: ,,Atlas Ziół Fajsławickich" Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach wesprze swoim edukacyjnym działaniem wraz z publikacją grupę ponad 550 osób z obszarów wiejskich Województwa Lubelskiego.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Lubelskiego za aprobatę naszych przyszłych działań, zaufanie i możliwość realizacji tego projektu w zielarskich zasobach obszarów wiejskich Gminy Fajsławice i partnerów KSOW.

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.