Projekt pt. ,,Naturalnie - Dobre Bo Nasze" będzie realizowany!

  • 27.06.2022, 14:52
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia logotyp Jednostki Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów… Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego Logotyp Jednostki Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach ma dla mieszkańców gminy dobrą wiadomość. W dniu 17 czerwca 2022r. Wojewódzka Grupa Robocza ds. KSOW Województwa Lubelskiego zatwierdziła listę ocenionych operacji w ramach Konkursu nr 6/2022 dla Partnerów KSOW.

Projekt Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach pt. ,,Naturalnie - Dobre Bo Nasze" uzyskał pełna aprobatę.

https://lubelskie.ksow.pl/.../wyniki-konkursu-nr-6-2022...

Dzięki realizacji form operacji ukierunkowanych na zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie zielarstwa min. konferencji, szkoleń, warsztatów, wydania publikacji: ,,Atlas Ziół Fajsławickich" Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach wesprze swoim edukacyjnym działaniem wraz z publikacją grupę ponad 550 osób z obszarów wiejskich Województwa Lubelskiego.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Lubelskiego za aprobatę naszych przyszłych działań, zaufanie i możliwość realizacji tego projektu w zielarskich zasobach obszarów wiejskich Gminy Fajsławice i partnerów KSOW.

 

Aleksandra Granat

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe