czwartek, 28 marca 2024 22:48
zachmurzenie małe

Plebiscyt "Sportowiec Roku 2021" rozstrzygnięty

Laureaci Plebiscytu "Sportowiec Roku 2021"

Autor: Super Tydzień Chełmski

Jak co roku Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie wraz z Urzędem Miasta Krasnystaw i pod patronatem Super Tygodnia zorganizowało Plebiscyt Sportowiec Roku 2021. Wyniki zostały ogłoszone podczas  uroczystej gali w I Liceum Ogólnokształcącym  im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.

Jesteśmy dumni, że w pierwszej dziesiątce najlepszych sportowców znalazły się nasze dwie znane wszystkim ze swoich sukcesów sportowych członkinie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żaczek” – Wiktoria Salecka i Antonina Serafin. Dziewczyny mają już na koncie wyróżnienia w tym Plebiscycie. Wiktoraia Salecka również znalazła się w dziesiątce najlepszych Sportowców Roku 2019, a Antonina Serafin otrzymała tytuł Najpopularniejszego Sportowca 2019.

Drużyna II ligi kobiet Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żaczek” Fajsławice znalazła się również wśród nominowanych w kategorii „Drużyna powiatu krasnostawskiego za rok 2021”. Mimo, że tytuł ten przypadł innej drużynie, dla nas nasze tenisistki stołowe są najlepsze!

Zwycięzcy plebiscytu otrzymali z rąk Starosty Krasnostawskiego Andrzej Leńczuka, Poseł na Sejm RP Teresy Hałas oraz zastępcy burmistrza Krasnegostawu Krzysztofa Sugalskiego wartościowe nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Naszym Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.