Zapraszamy na III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Fajsławice

  • 09.06.2022, 09:23
  • Aleksandra Granat
Zdjęcie przedstawia plakat informacyjny III Charytatywnego Turnieju Piłki… Urząd Gminy Fajsławice Plakat informacyjny III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Fajsławice

Gmina Fajsławice wraz ze Stowarzyszeniem "Manufaktura Futbolu" organizują III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Fajsławice Wydarzeniu będzie towarzyszyć otwarcie nowego boiska - "małego orlika".

Turniej odbędzie się 19 czerwca 2022r. o godz. 12:00 W tym roku wspierać będziemy rodzinę naszego przyjaciela Damiana, którego nie ma wśród nas, ale dobro, które czynił, pozostanie w naszej pamięci. Damian zawsze był zaangażowany w dotychczas organizowane przez nas turnieje charytatywne. W swój niepowtarzalny sposób prowadził licytacje gadżetów, z których dochód przekazywany był na szczytny cel. Tym razem to my będziemy wspierać rodzinę Damiana.

Obecnie trwa zbiórka fantów, gadżetów i voucherów na loterię i licytację, które dostarczyć można do:

  • Szkół Podstawowych na terenie Gminy Fajsławice
  • Ośrodka Pomocy Społecznej w Fajsławicach
  • Urzędu Gminy Fajsławice

W trakcie wydarzenia oprócz rozgrywek drużyn piłkarskich oldbojów, odbędą się mecze piłkarskie dzieci, loterie fantowe i licytacje,  przygotowaliśmy również wiele atrakcji dla najmłodszych.

Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania oldbojom i udziału w licytacjach.

RAZEM WSPIERAJMY RODZINĘ DAMIANA !!!

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe