wtorek, 23 kwietnia 2024 18:31

Ruszają prace remontowe na drodze gminnej Suchodoły - Siedliska Pierwsze

Prace remontowe na drodze gminnej Suchodoły - Siedliska Pierwsze

Autor: Urząd Gminy Fajsławice

Gmina Fajsławice rozpoczęła realizację zadania pn.: Remont drogi gminnej Nr 109602L od km 1+513 do km 2+983 w miejscowościach Suchodoły i Siedliska Pierwsze”.

W ramach zadania wyremontowany zostanie odcinek drogi gminnej w Suchodołach od skrzyżowania z drogą powiatową do Kosnowca do granicy z miejscowością Siedliska Pierwsze.

Zakres prac obejmie wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na ponad 4-metrowej szerokości jezdni wraz z obustronnymi poboczami z mieszanki kruszywa na odcinku o łącznej długości 1,47 km.

Całą inwestycję przeprowadzi firma ARPOL z Ciecierzyna, wyłoniona w drodze przetargu. Całkowity koszt inwestycji wyniesie prawie 900 tys. zł.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności jakie pojawią się w trakcie prac, przepraszamy. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz o cierpliwość i wyrozumiałość dla wykonawcy robót.