WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W PROMOCJI PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH W POLSCE I UKRAINIE

  • 14.04.2022, 11:04
  • Aleksandra Granat
WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W PROMOCJI PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH W POLSCE I UKRAINIE

20 kwietnia 2022 roku w Boniewie odbędzie się wydarzenie pn. „Wymiana doświadczeń w promocji produktów tradycyjnych w Polsce i Ukrainie ” Organizatorami spotkania jest Oddział Regionalny Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Lublinie oraz Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie !” W programie wydarzenia planowany jest pokaz kulinarny oraz degustacja produktów i potraw z regionu lubelskiego oraz prezentacja potraw przygotowanych przez gości z Ukrainy.

Ciekawym uzupełnieniem programu spotkania będzie również prelekcja na temat ziół pn. „Zioła w domu czyli jak dbać o zdrowie z naturą”.

Rozpoczęcie spotkania o godz. 14.00 .

Serdecznie zapraszamy !

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe