piątek, 29 marca 2024 06:19

Nowa sieć wodociągowa w centrum Fajsławic

Budowa sieci wodociągowej

Autor: Urząd Gminy Fajsławice

10 listopada 2021r. Gmina Fajsławice podpisała umowę z firmą L.P.I.S. „ELPIS” Sp. z o.o. na wykonanie zadania pn. „Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej w Fajsławicach. ETAP I – sieć wodociągowa”.

To dobra wiadomość dla mieszkańców centrum Fajsławic i tzw. ‘działek’. Dotychczasowa, stara i skorodowana sieć z ujęcia wody Spółdzielni Rolniczo-Handlowej bardzo często ulega awariom. Nowa sieć, która powstanie, będzie wykonana z materiałów odpowiadających aktualnym wymogom w budownictwie. Wybudowana sieć wodociągowa umożliwi mieszkańcom tego obszaru przyłączenie się w przyszłości do sieci gminnej.

Termin realizacji został ustalony do końca maja 2022r., jednak niektóre odcinki zostaną wykonane jeszcze w tym roku.