środa, 24 kwietnia 2024 15:24

Strażak - prawdziwy bohater wsi

Województwo Lubelskie wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich ogłasza konkurs dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, działających na terenach wiejskich województwa lubelskiego.
Strażak - prawdziwy bohater wsi
Grafika konkursu "Strażak - Prawdziwy Bohater wsi"

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Przedmiotem Konkursu jest najlepsze przedstawienie działalności społecznej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie gminy, gdzie OSP ma swoją siedzibę (praca konkursowa) w następujących formach:

• prezentacja multimedialna lub
  • film (utwór audiowizualny) lub
  • prezentacja albumu w wersji papierowej.

Zgłoszenia do Konkursu będą przyjmowane do dnia 26 listopada 2021 r.

Prace Konkursowe z kompletną dokumentacją ich zgłoszenia do Konkursu należy dostarczyć w kopercie z dopiskiem „Strażak – Prawdziwy Bohater wsi”: osobiście (Kancelaria Ogólna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin) lub przesłać pod adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin.

Nagrodami w konkursie będą Vouchery na dedykowane kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Zdobędzie je aż 20 jednostek z najwyższą liczbą punktów! Każdy kto ukończy kurs uzyska tytuł ratownika.

Serdecznie zapraszamy wszystkie jednostki OSP działające na terenie gminy Fajsławice do udziału w Konkursie i promocji swojej działalności.

Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się w załączniku.