piątek, 29 marca 2024 13:21
pochmurnie

INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT

Urząd Gminy Fajsławice przypomina właścicielom zwierząt o przestrzeganiu przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, poprzez zapewnienie im właściwej opieki tj. warunków bytowych i pożywienia. Prosimy również właścicieli psów o zabezpieczenie, aby nie wybiegały na drogi publiczne i nie stwarzały zagrożenia dla ich użytkowników.
INFORMACJA  DLA  WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT

Jednocześnie informujemy, iż w ramach realizacji „Programu Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi oraz Zapobiegania Bezdomności Zwierząt na terenie  gminy Fajsławice w  2021 roku”, istnieje możliwość nieodpłatnego znakowania – czipowania psów, więcej informacji na ten temat można uzyskać w UG Fajsławice oraz pod numerem telefonu: 81 585 30 60 w godzinach pracy Urzędu .