sobota, 20 kwietnia 2024 12:11

Konsultacje społeczne dla zadania „Budowa linii kolejowej nr 54 na odcinku Trawniki – Krasnystaw”

Logotyp Centralnego Portu Komunikacyjnego

Autor: Centralny Port Komunikacyjny

Egis Poland Sp. z o.o. jako partner Konsorcjum w składzie z Egis Rail S.A. oraz JAF-GEOTECHNIKA Sp. z o.o. realizujący na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego studium techniczno- ekonomiczno - środowiskowe dla projektu pn.: „Budowa linii kolejowej nr 54 Trawniki – Krasnystaw” zaprasza mieszkańców Gminy Fajsławice na konsultacje społeczne dnia 26 PAŹDZIERNIKA 2021 o godz. 16.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Trawnikach, Trawniki 604, 21-044 Trawniki.

Głównym celem konsultacji jest poinformowanie o zakresie planowanej inwestycji, w szczególności o wstępnych wariantach przebiegu planowanej linii kolejowej, przedstawienie harmonogramu oraz poznanie opinii społecznej w zakresie propozycji przebiegu linii kolejowej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu oraz wypełnienia ankiety dotyczącej planowanej inwestycji, która jest dostępna pod adresem https://www.cpk.pl w zakładce:  DLA MIESZKAŃCÓW – Konsultacje społeczne dla inwestycji kolejowych.

W załączniku planowane warianty przebiegu trasy linii kolejowej.