czwartek, 28 marca 2024 12:31

Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Urzędzie Gminy Fajsławice

Logo SzczepimySię przeciw Covid-19

Autor: Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

Gmina Fajsławice organizuje kolejną akcję szczepień, która odbędzie się 30 września 2021r. w budynku Urzędu Gminy Fajsławice (sala kina, piętro I), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Podczas akcji będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Osoby zainteresowane szczepieniem muszą zabrać ze sobą dowód osobisty.

Wszystkim, którzy będą mieli problem z dotarciem na szczepienie gmina zapewni bezpłatny transport. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 690 941 797 lub w urzędzie Gminy Fajsławice.

ZADBAJMY O ZDROWIE SWOJE, NASZYCH DZIECI I BLISKICH.

Podczas akcji szczepień przeciw Covid – 19 będzie możliwość uzyskania wszystkich niezbędnych informacji dotyczących składania wniosków o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła w ramach Programu „Czyste Powietrze” w specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjno-informacyjnym, obsługiwanym przez panią Renatę Kuczer.

Zapraszamy serdecznie.