wtorek, 23 kwietnia 2024 21:51

Zapraszamy na VII Wojewódzkie Święto Ziół

Plakat informujący o „VII Wojewódzkim Święcie Ziół”, organizowanym dla mieszkańców Województwa Lubelskiego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Gminę Fajsławice, które odbędzie się w Niedzielę, 15 sierpnia 2021r. w godz. 13.00-21.30 w Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie.

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Gmina Fajsławice

Urząd Marszałkowskie Województwa Lubelskiego oraz Gmina Fajsławice serdecznie zapraszają mieszkańców Województwa Lubelskiego na VII Wojewódzkie Święto Ziół, które odbędzie się w Niedzielę, 15 sierpnia 2021r. w godz. 13.00-21.30 w Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie.

Dodatkowe atrakcje:

• Bezpłatna strefa zabaw i animacji dla dzieci
  • Kiermasz produktów kulinarnych, lokalnych, ekologicznych oraz rękodzieła
  • Konkurs BHP dla rolników z atrakcyjnymi nagrodami organizowany przez KRUS Placówka Terenowa w Piaskach
  • Mała gastronomia – Leśnie w ,,Jankesie”
  • Pokaz quadów – łutututu 4x4 Rybczewice Squad

Wydarzenie będzie emitowane na antenie TVP 3 Lublin w programie „Lato z TVP 3”.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączniku.