środa, 24 kwietnia 2024 14:42

Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Urzędzie Gminy Fajsławice

Plakat informuje o godzinach pracy punktu szczepień przeciwko Covid-19, który będzie czynny dnia 9 sierpnia 2021 roku w sali kina na pierwszym piętrze budynku, w godzinach od 9:00 do 13:00. Szczepienia będą realizowane w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Autor: Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

Wójt Gminy Fajsławice informuje, że dnia 9 sierpnia 2021r. (poniedziałek) w godzinach 9:00 – 13:00 przy Urzędzie Gminy Fajsławice będzie stacjonował szczepieniobus, w którym wykonywane będą szczepienia przeciw COVID-19.

W szczepieniobusie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Wszystkich zainteresowanych szczepieniem zachęcamy do wstępnych zapisów telefonicznych, pod nr tel. 690 941 797, co znacznie ułatwi przebieg szczepień.

Osoby zainteresowane szczepieniem muszą zabrać ze sobą dowód osobisty.