wtorek, 16 kwietnia 2024 19:53

Rajd Rowerowy Tour de Lubelskie

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w Rajdzie Rowerowym Tour de Lubelskie promującym 78. Wyścig kolarski Tour de Pologne na terenie powiatu krasnostawskiego.
Rajd Rowerowy Tour de Lubelskie

Organizatorem wydarzenia jest Powiatowa Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie, Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie i Nadleśnictwo Krasnystaw. Partnerem - Województwo Lubelskie – „Lubelskie Smakuj Życie”, Tour de Pologne.

Patronat Honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego - Jarosław Stawiarski.

Patronat nad wydarzeniem objęli również Poseł na sejm RP Teresa Hałas oraz Starosta Krasnostawski Andrzej Leńczuk.

Wydarzeniu towarzyszyć będą także inne atrakcje, wśród których znajdą się:

• Mini rajd rowerowy dla uczestników do 5 roku życia, połączony z zawodami sportowymi (przewidziane są także nagrody);
  • Konkurs niespodzianka dla uczestników rajdu tour de Lubelskie – z nagrodą główną w postaci roweru;
  • Strefa zabawy, w której znajdą się dmuchane zjeżdżalnie, gry zręcznościowe, a także darmowa wata cukrowa i popcorn;
  • Znakowanie rowerów przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie;
  • Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzony przez pracowników SP ZOZ;
  • Możliwość zmierzenia ciśnienia i poziomu cukru we krwi;

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa.  Formalnym warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zgłoszenie w nim udziału poprzez uzupełnienie karty startowej i wysłanie jej na adres mailowy [email protected] lub dokonanie zgłoszenia telefonicznego pod numerem telefonu 82 576 72 86 w. 102 do dnia 30 lipca 2021 r. do godz. 12.00.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszulki okolicznościowe dla pierwszych 100 osób.

Każdy uczestnik w dniu Rajdu na Starcie zobowiązany jest do wpisania się na listę uczestników Rajdu.

Każda ważna, czytelnie wypełniona karta startowa stanowi gwarancję udziału w konkursie o nagrodę główną (rower) i pozostałe nagrody (akcesoria rowerowe).

Regulamin, karty startowe i inne dokumenty znajdują się w linku poniżej: