środa, 24 kwietnia 2024 17:36

Spotkania konsultacyjne

W dniu 2 lipca 2021r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Fajsławice odbyły się spotkania konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Gminy Fajsławice na lata 2021-2027 z perspektywą do roku 2030. Spotkania poprowadził ekspert uczestniczący w opracowywaniu strategii z Lubelskiej Akademii Rozwoju Michał Rządkowski.

Podczas konsultacji przedstawiona została krótka prezentacja zrealizowanych prac i projektu Strategii Rozwoju Gminy Fajsławice na lata 2021-2027 z perspektywą do roku 2030.  Zainteresowani zgłaszali swoje opinii i wnioski, mieli możliwość zadawania pytań uzyskując szczegółowe odpowiedzi eksperta.

Przypominamy, że konsultacje będą trwały jeszcze do 27 lipca 2021r. Osoby, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniach mogą zgłaszać swoje opinie, wnioski wraz z uzasadnieniem na przygotowanym formularzu. Druk formularza znajduje się w linku poniżej.

/artykul/211,zaproszenie-do-konsultacji-dotyczacych-projektu-strategii-rozwoju-gminy-fajslawice-na-lata-2021-2027-z-perspektywa-do-roku