czwartek, 25 kwietnia 2024 19:51
zachmurzenie umiarkowane

,,TAŃCEM PO MAPIE" - WARSZTATY PÓŁKOLONIJNE w Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach oraz Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych zapraszają na wyjątkowe letnie warsztaty „Tańcem po mapie”. Gwarantujemy 5 dni doskonałej zabawy, wiedzy i tańca.

Dzięki kreatywnym warsztatom plastycznym, tanecznym oraz zajęciom edukacyjnym każde spotkanie będzie niezapomnianą podróżą do najdalszych zakątków świat.

Warsztaty odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach w terminie 12-16 lipca (zajęcia od 9:00-15:00). Koszt turnusu to 299 zł/od dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona, a o liście uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja odbędzie się drogą telefoniczną pod numerem: 579 470 764 lub osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach.

Serdecznie zachęcamy do zapisów.