czwartek, 25 kwietnia 2024 03:47

Kobiety Aktywne zapraszają na wycieczkę

Gminne Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Fajsławicach w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Krasnystaw Plus” będzie realizowało zadanie „Zioła dobre na wszystko”, polegające na 2-dniowej wizycie studyjnej dla 27-osobowej grupy do Podlaskiego Ogrodu Ziołowego w Korycinie, a także do Krainy Rumianku w Hołownie.

W związku z obecnością wolnych miejsc prezes Stowarzyszenia Pani Krystyna Brzozowska  zaprasza wszystkich, którzy są zainteresowani pobytem w urokliwych miejscach, w otoczeniu przyrody i aromatycznych ziół. W programie m.in.: warsztaty ziołowe, rękodzielnicze, gra terenowa, występ grupy Rumenok, wiejska biesiada. przewidziane są warsztaty ziołowe, rękodzielnicze, Wyjazd  planowany jest w dniach 24-25 czerwca 2021r., dlatego prosimy o szybki kontakt i zgłoszenia ochotników.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod nr telefonu 602 373340