czwartek, 28 marca 2024 22:35
zachmurzenie małe

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser-Dudę, ogłoszony został Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie krótkiego materiału audiowizualnego na temat Koła Gospodyń Wiejskich.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

1. wojewódzkiego
  2. ogólnopolskiego

W ramach Konkursu wyłonione zostaną najlepsze w Polsce Koła Gospodyń Wiejskich, których działalność przyczynia się do budowania lokalnych więzi wspólnotowych oraz rozwoju tożsamości regionalnej.

Ogłoszenie zwycięzców Konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Prezydenckich w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Zgłoszenia należy przesłać do 23 marca 2021r. na adres: [email protected].

Szczegółowe informacje dot. przedsięwzięcia, regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.prezydent.pl/pierwsza-dama/konkurskgw.